Gorący Pies Psy GPS dla psa, czyli psi detektyw

GPS dla psa, czyli psi detektywGPS dla psa, czyli psi detektyw

Categories:

Czworonożni przyjaciele mają często odmienne zdanie na różne tematy od ich opiekunów. Kiedy są pod okiem pana lub pani, wtedy wszystko idzie według planu. A kiedy zostają na dłużej same i mają czas do namysłu wtedy tworzą się ciekawe historie.

Nie będę tu siedział!

Niektóre pieski to obieżyświaty. Jeśli dużo czasu spędzają na dworze a płot nie jest wysoki, wtedy zdarzyć się może, że postanowią zrobić wycieczkę. Poszukiwanie psa może napędzić strachu a i dla niego samego ucieczka może być niebezpieczna. Lokalizator dla psa może zapewnić pewną kontrolę nad poczynaniami czworonoga.

Widzę Cię!

GPS dla psa umieszczony jest w obroży lub jako przypinka do niej. Urządzenie takie posiada miejsce na kartę GSM oraz baterię. Dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić lokalizację swojego pupila. Wiedząc o zapędach psa tworzymy możliwość potwierdzenia miejsca w którym aktualnie przebywa, żeby uniknąć niebezpiecznych sytuacji oraz ewentualnego odbierania naszego zwierzęcia ze schroniska lub obcych ludzi.

W trosce o bezpieczeństwo własnego zwierzaka dobrą praktyką jest ubezpieczenie go w lokalizator dla psa. Będziemy mogli zawsze na czas zareagować, zanim wydarzy się coś bardzo niedobrego. Zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć. Może to być także dobre rozwiązanie, kiedy mamy zwyczaj puszczać czworonoga luzem. Może się zdarzyć, że podążając za interesującymi go zapachami zgubi drogę i nie będzie potrafił wrócić. W końcu nowa okolica to masa nowych dźwięków i zapachów, które mogą doprowadzić do dezorientacji naszego przyjaciela.