Gorący Pies Akcesoria dla zwierząt Dozownik karmy dla kota – 3 sygnały, że go potrzebujesz
miska dla psa dozownik

Dozownik karmy dla kota – 3 sygnały, że go potrzebujeszDozownik karmy dla kota – 3 sygnały, że go potrzebujesz

Właściciele zwierząt domowych chcą zapewnić swoim pupilom wszystko, co najlepsze. Miłośnicy kotów zdają sobie sprawę, że ich zwierzaki są szczególnie wymagające. Koty chodzą własnymi ścieżkami, są niezależne i bywają wybredne. Jednak mimo tego, wciąż chętnie się bawią i pozwalają się głaskać. Aby miały dużo energii, należy zadbać o ich odpowiednie odżywianie. Pomocny może okazać się dozownik karmy dla kota. Jakie są 3 sygnały tego, że jest potrzebny? Dowiesz się z tego artykułu!

Kot sam w domu

Zdarza Ci się wracać szybko do domu po całym dniu pracy, bo Twoje zwierzę czeka na jedzenie? Jeśli tak – automatyczny dozownik karmy to strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu Twój kot nie będzie musiał spędzać kilku lub kilkunastu godzin z pustą miską. Podajnik karmy umożliwi stały dostęp do jedzenia.

Zabiegany tryb życia

Każdy ma czasem taki dzień, kiedy doba wydaje się za krótka. Mnóstwo rzeczy do zapamiętania, praca, dzieci, stres – to wszystko powoduje, że nie sposób znaleźć czas na regularne karmienie kota. Dwa razy dziennie większe porcje czy cztery razy dziennie mniejsze? Te dylematy to coś, z czym bez trudu poradzi sobie dozownik karmy:

  • odmierzy odpowiednią porcję
  • działa automatycznie
  • będzie wydawał kotu karmę wystarczająco często

Nocne życie

Koty przez większość dnia śpią, a w nocy się uaktywniają. Nocne życie może być utrapieniem dla właścicieli, którzy budzeni przez kota o 3 w nocy, muszą iść napełnić miskę.

Jednak wstawanie w nocy nie będzie konieczne, gdy w mieszkaniu znajdzie się automat na karmę. Można go ustawić zgodnie z potrzebami, aby wydawał kocią karmę w określonych odstępach czasu, o każdej porze. Z tym urządzeniem potrzeby zwierzęcia na pewno będą spełnione!

By zakupić taką miskę, polecam zapoznać się z ofertą na automatyczny dozownik w sklepie Obroża Elektryczna: https://www.obroza-elektryczna.pl/dozowniki-karmy/.