Gorący Pies Psy Obroża antyszczekowa
obroza antyszczekowa

Obroża antyszczekowaObroża antyszczekowa

Categories:

Wielu z nas zmaga się z nadmiernie ujadającym psem, wskutek czego cierpimy przez nieprzespane noce, posiadamy konflikty z sąsiadami oraz nie potrafimy spokojnie odpocząć.

Z jakich powodów pies szczeka?

antyszczekacz

Pomimo wielu wizyt u behawiorystów czy treserów, nie widzimy zamierzonych skutków, a nawet jeśli stosujemy nadmierne próby zmęczenia psa, co może mieć oczywiście różne skutki zdrowotne, pies dalej ujada na każdy najmniejszy szelest. Jak wiadomo, pies szczeka z wielu powodów: strachu, lęku separacyjnego, frustracji, czynników środowiskowych, nudy itp. Rozwiązaniem może okazać się obroża antyszczekowa, która przy odpowiednim wprowadzeniu oraz pozytywnym wzmocnieniu staje się dobrym narzędziem szkoleniowym.

Jak działa obroża antyszczekowa?

Obroża działa za pomocą emitacji ultradźwięków, które aktywują się podczas nadmiernego ujadania naszego pupila. Istnieje wiele dostępnych opcji, które obejmują różne poziomy czułości na szczekanie. Nie sprawia ona w żaden sposób bólu psu, stanowi jedynie źródło ostrzegawcze o złym zachowaniu, wskutek czego jest zupełnie bezpieczna dla naszego psa. Na rynku znajdziemy dwie opcje tego typu produktów obroże zaczepianą do szyi naszego podopiecznego, która sprawdzi się w domu, jak i na dworze oraz stacje antyszczekową, która idealnie nadaje się do domowego zacisza lub dla małych psów.